Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Dünya Engelliler Günü münasebetiyle Dumlupınar Kapalı Spor Salonu'nda düzenlenen etkinliğe katıldı.Protokol konuşmalarıyla başlayan etkinlikte; Engelliler Farkındalık Turnuvası kapsamında Hemsball Final Müsabakası ve Empati Ligi Boccia Final Müsabakası oynandı. 2023 yılı Erişilebilirlik Belgelerinin takdiminden sonra final müsabakalarında şampiyon olan takımlara kupaları ve hediyeleri Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık ve il protokolü tarafından verildi.Tekerlekli Sandalye Dans Gösterisinin ardından eğlence ve müzikle program sona erdi.
Genel
Yayınlanma: 03 Aralık 2023 - 22:04
Güncelleme: 03 Aralık 2023 - 22:10
Kütahya'da Dünya Engelliler Günü etkinliği
Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Dünya Engelliler Günü münasebetiyle Dumlupınar Kapalı Spor Salonu'nda düzenlenen etkinliğe katıldı.
Genel
03 Aralık 2023 - 22:04
Güncelleme: 03 Aralık 2023 - 22:10